HAYVAN BORSASI CANLI HAYVAN BEKLEME PADOKLARI ve YEMLİK, SULUKLARI

Devirmeli Suluk Sistemi

 Yeni

Hayvanların temel ihtiyaçlarından biri de hiç kuşkusuz sudur. Burada suyun ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek yok. Ancak hijyen ve temizlik hakkında ne kadar konuşsak azdır.

Hayvanların verimliliği sağlıklarıyla doğru orantılıdır. Yedikleri yem kadar içtikleri suyunda kontrolde olması gerekir.

Su içtikleri sulukların kolay temizlenebilir olması çok önemlidir. Bu amaca uygun üretilen suluklarımız, kolay şekilde devrilebilen bir mekanizma sayesinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Paslanmaz malzemeden ürettiğimiz suluklarımız isteğe göre ayaklı yada duvara monte olabilir.

İsteğe bağlı ölçülerde üretim yapılmaktadır.
 

Yatak Demir Sistemleri

 Yeni

Hayvanların yatacağı yerleri birbirinden ayırmaya yarayan yatak demirleri, çiftliğin muhtemelen en çok darbeye uğrayan yerlerinden biridir. Hayvanların kilosu ve cüssesi hesaba katıldığında bu demirlerin çok sağlam olması gerektiğini söylemeye gerek yok.

Birleşim yerlerinin kaynak yerine bağlantı montaj ekipmanları ile yapılmasını ısrarla tavsiye ediyoruz.

Burada kullanılan omuz borusu hayvanın tam içeri girmesini engeller. Bu sayede hayvanın arkası dışarıda kalır ve dışkısı yattığı yere değil dışarıya gider.Bu da hayvanın hijyeni açısından oldukça önemlidir.
 

Gezinti Alanı Padok Demiri

 Yeni

Hayvanların güneşlenmesi ve dolaşması için ayrılmış bölüme gezinti padoğu denir.

Bu ayrılmış bölümün duvarının üzerine yapılan demir bölme uygulamasına da gezinti padoğu adı verilir.

Tahmin edildiği gibi hayvanların dışarı çıkmasını engellemek için yapılan bu çit, amacına uygun olarak dizayn edilmeli ve sağlam olmalıdır.

Kaynaksız, dikmelere geçme olarak montajı yapılan padok demirleri 1. kalite borudan imal edilmektedir.